Ubytování

POKOJE

Druhé patro objektu nabízí šest pokojů (pokoje jsou tři a více lůžkové pokoje). Každý pokoj je vybaven televizorem. Na patře je moderně zařízená a plně vybavená kuchyňka. V celém objektu je bezplatné připojení k internetu pomocí wi-fi. Celková kapacita k ubytování je 42 míst.
 

 

Na chodbě můžete využít společenský koutek k posezení s přáteli.


Po předchozí domluvě jsme schopni zajistit pro ubytované hosty stravování. Ubytovat se je možné do 20.00. V nouzovém případě se lze domluvit telefonicky.
 

Všechny obytné prostory objektu jsou nekuřácké. 

Ubytování se zvířaty není možné.

Před objektem je k dispozici velké parkoviště.  

 

 

UBYTOVÁNÍ PRO VELKÉ SKUPINY HOSTŮ

V přízemí objektu se nachází ubytování vhodné větší skupiny. K využití je zde 13 lůžek rozděleno do 4 místností. Součástí ubytování je TV s digitálním příjmem, plně vybavená kuchyňka včetně lednice a moderně zařízená koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.

Možnost ubytování je také v suterénu objektu, kde se nachází jeden čtyřlůžkový pokoj včetně sociálního zařízení.

Při obsazení celého penzionu na delší dobu nabízíme zvýhodněné ceny za ubytování.

 

 

 

APARTMÁN 

Nabízíme ubytování v luxusním apartmánu s možností měsíčíního pronájmu. 

Plně vybavený apartmán s obrovskou terasou nabízí ubytování ve dvou prostorných pokojích po dvou lůžkách. V obývacím pokoji je k dispozici velká plazmová TV se satelitním příjem, sedací souprava se stolkem a je propojen s moderní kuchyní s jídelním stolem. Samostatná koupelna disponuje rohovou vanou, sprchovým koutem a umyvadlem. WC je odděleně. Dále se zde nachází menší pracovní místnost s rohovým stolem a policemi. 

 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.